Žurnālistikas pulciņa bērni viesojas inbox.lv

Žurnālistikas pulciņa bērni viesojas inbox.lv

inŽurnālistikas pulciņa esošie un potenciālie dalībnieki apmeklēja inbox.lv portāla galveno ēku, lai vairāk uzzinātu par mūsu latviešu portāla veiksmes noslēpumiem.

Kā tika dibināts inbox.lv, kā tas kļuva tik populārs? Vēlējāmies uzzināt par uzņēmuma mārketingu- kā viņiem izdodas piesaistīt tik daudz lietotāju, kas lasa un apskata viņu sagatavotās ziņas un reklāmas.

Portāls inbox.lv ir veidots Latvijā un pastāv vairāk nekā 20 gadus. Tas nodrošina ne tikai e- pastu, bet arī daudzus citus pakalpojumus, piemēram, inbox games, inbox file. Šis portāls nav tikai Latvijā,  bet arī Lietuvā un Igaunijā. Portālam ir vairāk nekā 1 miljons lietotāju, kas ir gandrīz divas reizes vairāk nekā gmail. Inbox.lv ir par 30% lielāka auditorija nekā portālam in1delfi. Caur portālu katru dienu nosūta 2 miljonus e- pastus, un vidēji dienā portāls apstrādā 4 miljonus e-pastu. Portālā vienlaikus notiek vairāk nekā 50 reklāmu kampaņas.

Inbox. lv dibinātājs un vadītājs Andris Griķis mums pastāstīja par inbox.lv veidošanu un par to, ka ar gadiem uzņēmums audzis. Viņš uzsvēra, ka matemātiskā un estētiskā domāšana ir ļoti svarīgas portāla mārketingā. Viņš pats uzskata, ka svarīga noteikti ir laba literārā valoda un ka bez tās šajā portālā nevar iztikt.

Elizabete Rūsīte (9. klase)

in3

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.