Stāsts par Rihardu, kura aizraušanās ir kikbokss

Stāsts par Rihardu, kura aizraušanās ir kikbokss

IMG-20211222-WA0004Ir zināma sentence: “Cilvēku sagaida pēc ārējā izskata, bet pavada pēc parādītās prāta gudrības!” Līdzīgi varētu teikt par Rihardu Vītolu no 10.b klases – it kā pavisam kalsns jaunietis, bet ļoti nopietns sportists samērā smagā sporta veidā – kikboksā.

Rihardam šobrīd ir 17 gadu, jau piecus gadus viņš nodarbojas ar kikboksu. Kikbokss nav vienīgā lieta ar ko jaunietis labprāt nodarbojas. Brīvajā laikā lasa grieķu mitoloģijas darbus, cenšas uzzināt ko jaunu šai jomā. Rihards labprāt brauc ar skeitbordu, reizēm …. uztaisa kādu origami. Rihards ir izmēģinājis spēkus arī džudo.

Rihards šogad ir pirmo gadu šeit, mūsu 41.vidusskolā,  un jau ir iejuties skolā.  Protams, lai tiktu galā ar visiem pamatskolas absolvēšanas un vidusskolas iestājeksāmeniem, treniņi kikboksā notika retāk, jo parasti treniņi notiek sešas reizes nedēļā. Slodze ir tik liela, ka reizēm Rihards jūtas izdedzis. Protams, tad nav motivācijas darboties, bet Rihards apzinās, ka tādos brīžos nekas cits neatliek kā turēties, lai ievērotu prasītos standartus, un pašam sevi vilkt uz priekšu.IMG-20211223-WA0002

Rihardam ir mirkļi un cilvēki, kas viņu iedvesmo. Viņu iedvesmo tie brīži, kad ir uzvarējis sacensībās. Sevišķs mirklis bija uzvara Lietuvā, kur jaunais censonis vinnēja sacensību K-1 kategorijā.

Kuri cilvēki ir Riharda iedvesmas avots? Mairis Briedis un Zaurs Džavadovs viņu iedvesmo.

Rihards ir patiesi aizrāvies ar kikboksu, lai arī šis ir samērā traumatisks sporta veids, prasa milzīgu pacietību, izturību.  Vai Rihards šo sporta veidu iesaka citiem? Jā! Jo tas patiesi palīdz audzināt raksturu!

 

Sonora Anna Šaftere  (intervētāja)

Leave a Reply

Your email address will not be published.