Skolas olimpiāžu uzvarētāji

Skolas olimpiāžu uzvarētāji

Daiļrunāšanas konkursa rezultāti (5.-7.klasēs):

1.vieta Amēlija Kuļikovska 6.a
2.vieta  Emīls Brics 5.b un Adriana Adomena 5.b
3.vieta Katrina Kalnača 5.a un Toms Zvejnieks 6.b

Angļu valodas olimpiādes rezultāti 6.klasēs:

1. vieta – Toms Zvejnieks  6.a
2. vieta – Samanta Kupruka  6.a
3. vieta – Asnate Skrābane , Gustavs Lācis, Markuss Radvils 6. b kl.

Angļu valodas olimpiādes rezultāti 4.klasēs:

1.vieta – Arta Kursīte 4.a
2.vieta – Ernests Sīlis 4.a
3.vieta – Rihards Andžāns 4c, Elita Reigina 4d, Amanda Ozola 4d.

 Latviešu valodas olimpiādes rezultāti:

1.vieta
1.b      Roberts Sūrums
2.c      Jete Maria Zīverte
3.a      Melānija Dolganova
3.b      Ģirts Trubačs
4.c      Edmunds Sūrums

2.vieta
1.c      Rasa Bondare
2.b      Roberts Hercovs Hercbergs
3.a      Lauma Zaķe
4.a      Estere Kuliča

3.vieta
1.c      Emīlija Prodniece
2.a      Elīna Neiburga
3.a      Džemma Zebre
4.c      Elīza Preimate

Atzinība
1.a      Jēkabs Blūms
2.a     Helēna Milova
3.a      Annija Baumane
4.c      Ance Kukule

 Vizuālās mākslas olimpiādes rezultāti:

5.-6. klašu grupā

1.vieta Laura Galvane 6.a klase
2.vieta Paula Putroma 5.a klase
3. vieta  Anna Marija Priediena 6.b klase
3. vieta Laura Staško 5.a klase

7.-8.klašu grupā

1.vieta Kate Elīza Rezevska 7.a klase
2.vieta Maija Dagnija Krēgera 7.b klase
3.vieta Rūta Pinkule 7.b klase

Skolas matemātikas olimpiādes uzvarētāji 1.-4.klase:

1.vieta
1.b      Marta Madžule
2.a      Roberts Dragons
3.a      Kārlis Kozelis
4.c      Adele Zalāne

2.vieta
1.b      Roberts Sūrums
2.b      Roberts Hercovs Hercbergs
3.a      Džemma Zebre
3.a      Melānija Dolganova
3.b     Toms Druvenieks
3.b      Ģirts Trubačs
4.c      Edmunds Sūrums

3.vieta
1.b      Marselo Bullītis
1.b      Kristers Dzenis
2.a      Rihards Druvenieks
3.b      Ketija Lakuča
4.c      Ričards Rukutis

ATZINĪBA
1.a      Jēkabs Blūms
2.c      Anrijs Apsītis
3.a      Jēkabs Zāle
4.a      Arta Kursīte
4.a      Matīss Lazdiņš

Skolas matemātikas olimpiādes uzvarētāji 5.-11.klase :

1.vieta
Emīlija Bukaņina 5b klase
Mārtiņš Gustavs Egle 6a klase
Kate Elīza Rezevska 7a klase
Rodrigo Valters Rukutis 7c klase
Dāvids Jamonts 8b klase
Artis Krišāns 10a klase

2.vieta
Valters Gulbis 5a klase
Kristers Celitāns 6a klase
Paula Bore 7a klase
Toms Liniņš 10a klase

3.vieta
Adrians Sproģis 5a klase
Marta Guģe 5b klase
Elvis Jānis Japins 6c klase

Atzinība
Jānis Kozelis 5b klase

Skolas bioloģijas olimpiādes uzvarētāji:

1.vieta
Ralfs Kārlis Liepiņlauskis 9.klase
Laura Subotjalo 9.klase
Viktorija Mālniece 10b klase
Patriks Ralfs Rozenbergs 10a klase
Niklāvs Daniels Madernieks 11a klase

2.vieta
Ariana Alksne 9.klase
Paula Pļehņeviča  9.klase
Roberts Novickis  10a klase
Artis Krišāns  10a klase
Niklāvs Ķirpis 10a klase
Kristiāns Ralfs Ķikuts 10b klase
Dārta Ozolāja  10b klase
Annija Bērziņa  10b klase
Polīna  Petrova  10a klase
Matīss Pinkulis  11a klase

3.vieta
Diāna Valdiņa 9.klase
Niklāvs Alpe 10a klase
Alise Grase 10a klase
Mārtiņš Kalējs 10a klase
Arturs Tjurins 11a klase

Atzinība
Karīna Loseva 9. klase
Viktorija Bērziņa 10a klase
Rolands Mālnieks 10b klase
Anete Pakalniete 10a klase
Paula Miltiņa 10a klase

Starptautiskā loģiskās un algoritmiskās domāšanas konkursa Bebr[a]s uzvarētāji 5.klasēs

1.Emīlija  Bukaņina 5b.klase
2.Jete Doriņa 5.c klase
3.Katrīna Amanda Kozlovska 5.c klase

Leave a Reply

Your email address will not be published.