Palīdzēt tam, kuram tas tiešām vajadzīgs!

Palīdzēt tam, kuram tas tiešām vajadzīgs!

Decembrī 5.c klases skolēni un vecāki vienojās savākt ziedojumus Rēzeknes novada Rikavas pagasta deju grupai “Adelante”,  deju skolotājai Innai Seļģickai. Kopā tika saziedoti 104 eiro. Tieši pirms Ziemassvētkiem ziedojumi tika nodoti skolotājai Innai Seļģickai.

Deju grupa Rikavā darbojas kopš 2014. gada oktobra. Dejošanas prieks pagastā varēja uzplaukt tamdēļ, ka Iveta Dimzule sameklēja dejotāju pedagogu, kurš bija ar mieru mērot ceļu no Rēzeknes uz Rikavu. Šo gadu laikā deju grupa “Adelante” uzstājusies sava pagasta pasākumos, sava novada, kaimiņu novadu svētkos. Dejotāji bijuši uz vienas skatuves ar operas zvaigznēm, piedalījušies dažādos festivālos. Saņemti uzaicinājumi startēt konkursos Baltkrievijā, Itālijā, Polijā, Kaļiņingradā; šobrīd rit nopietns darbs ceļā uz konkursiem.

5.c klases skolēni, vecāki domā arī par citiem labajiem darbiem. Vienmēr palīdzību gaida dzīvnieku patversmēs, veco ļaužu pansionātos. Ir iespēja pastrādāt Rīgas Zooloģiskajā dārzā, var doties uz Rundāles pili un strādāt rožu dārzā, var doties uz Salaspils botānisko dārzu. Mēs visu varam. Šoreiz palīdzējām tam, kuram atbalsts ir vitāli svarīgs.

5c klases audzinātāja Iveta Dimzule.

Leave a Reply

Your email address will not be published.