LU Ķīmijas fakultāte piedāvā iespēju 12. klases skolēniem iegūt plašākas zināšanas ķīmijas nozarē!

LU Ķīmijas fakultāte piedāvā iespēju 12. klases skolēniem iegūt plašākas zināšanas ķīmijas nozarē!

Latvijas Universitātes (LU)  Ķīmijas fakultāte (ĶF) piedāvā 12. klases skolēniem, kuri plāno sākt savu ceļu ķīmijas jomā pievienoties LU ĶF Jauno ķīmiķu skolas organizētajam nodarbību ciklam “8 soļi pretī ķīmijai”, kas paredzēts, lai paplašinātu savas zināšanas un sagatavotos studijām LU Ķīmijas fakultātē.

Sākot no šī gada 14. oktobra, katru otro sestdienu, norisināsies nodarbības Zoom platformā, kurās būs iespēja apgūt astoņus dažādus ķīmijas tematus. No mūsu pētniekiem, studentiem, piesaistītajiem dažādu institūtu vieslektoriem varēs uzzināt par ķīmijas studiju procesu augstskolā, kā arī par ķīmiķa darbu pēc augstskolas beigšanas. Savukārt pavasara semestrī topošajiem studentiem būs iespēja darboties laboratorijā un veikt 8 laboratorijas darbus.

Dalībnieki, kuri veiksmīgi iesaistīsies nodarbību ciklā – aktīvi piedalīsies nodarbībās un veiks papildus uzdevumus, saņems sertifikātu un iegūs papildus punktus, stājoties LU ĶF bakalaura studiju programmā “Ķīmija”.

Pieteikšanās nodarbību ciklam “8 soļi pretī ķīmijai”, aizpildot anketu: https://ej.uz/8-soli-preti-kimijai-2023-2024 . Ja jums ir jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz e-pastu: madara.rakste@lu.lv.

Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultāte aicina visus interesentus izmantot šo lielisko iespēju iepazīt ķīmijas pasauli un uzsākt savu ceļu šajā aizraujošajā  zinātnes jomā!

Leave a Reply

Your email address will not be published.