Konsultācijas mācību priekšmetos

Konsultāciju grafiks mācību priekšmetos  1.-12.kl. 2022./2023. m.g. (Konsultāciju grafiks mācību priekšmetos 2__sem_)

Konsultāciju grafiks mācību priekšmetos  1.-12.kl. 2022./2023. mācību gada 2. semestrī

   mācību priekšmets skolotājs, kabinets pirmdiena otrdiena trešdiena ceturtdiena piektdiena
sākumskola S. Bule-Ziemele

209.k

Plkst. 1040-1110 Plkst. 1040-1110 Plkst. 1040-1110 Plkst. 1040-1110 Plkst. 1040-1110
L. Svilpe

205.k.

Plkst. 1040-1110 Plkst. 1040-1110 Plkst. 1040-1110 Plkst. 1040-1110 Plkst. 1040-1110
A. Šteinberga

111.k.

Plkst.1315-1415
I. Beitiņa

208.k.

Plkst. 1225-1325
A. Jēkabsone

204.k.

8. stunda
I.Ezerkalne

206.k.

8. stunda
I. Gobiņa

102.k.

4.b klase plkst.1315-1415 4.a klase matemātika

plkst.1315-1415

E. Gribule

210.k.

4.c.kl. plkst.1400-1500 4.a kl. latviešu val.

plkst.1400-1500

A.Kirkopa

101.k.

1.abc kl.   7. stunda
L.Korna

 

1.c klase  7. stunda

102.k.

1.b klase  7. stunda

102.k.

A. Dambe

208.k.

7. stunda un individuāli pēc vajadzības  208.k.
latviešu valoda un literatūra I.Dimzule

305.k.

5.abc, 6.abc 5. stunda 8.c   9. stunda 7.a   8. stunda 5.abc, 6.abc 5. stunda 6.b  1. stunda
A.Daine

407.k.

12.ab, 10.b(gr.) plkst.750-850

10.c individuāli no 1545

10.abc,11.a plkst.1415-1455 10.b, 12.ab plkst. 800-845

Individuāli 8. stundā

S. Kušnere

 

9.ab, 11.b kl. plkst. 1540-1720 9.ab, 11.b kl. plkst.

1400-1450

G. Kelle 304.k.

 

Plkst. 1410-1740 Plkst. 710-800 Plkst. 710-800

 

  1. Jakovļeva
Plkst. 7.18-8.00

203.k.

angļu valoda I. Diebele

201.k.

Plkst. 1455-1600 Plkst. 1115-1220
A. Cirpone

 

5.stunda 409.k.
E.Kleinhofa-Prūse- 5. stunda 406.k.
K.Loboda

405.k.

8.ab 5.stunda

11.b  8. stunda

10.a  9.stunda

8.c10.b, 11.a 11.stunda

12.ab  8.stunda

D.Neverčika

 

10.abc,11.ab 8. stunda

402.k.

7.a, 8.b 5. stunda aktu zāles priekštelpa

8.ac6. stunda aktu zāles priekštelpa

9.ab 6. stunda 409.k.
I. Vītiņa

308.k.

9. stunda
krievu valoda K. Davydova

 

5.abc, 6.abc, 7.a, 8.cd kl.

5. stunda aktu zāles priekštelpa

7.bc, 8.ab kl. 5. stunda

aktu zāles priekštelpa

 

S. Tjurina

406.k.

9.ab, 10.abc, 11.ab kl.8. stunda

12.ab kl. 7. stunda

vācu valoda G.Gaļins 9. stunda aktu zāles priekštelpa

 

I.Zvirgzda 8.-12.b 10. stunda 404.k.

12.a  8. stunda 308.k.

dabaszinības Šaudiņa A.

401.k.

5. stunda
  L. Liepiņlauska 301.k. 5.abc kl. 8. stunda
bioloģija L.Liepiņlauska

301.k.

8.abd kl. 5. stunda

9.ab kl. plkst. 1405-1445

7.abc, 8.c kl. 5. stunda

10.-12.kl.   8. stunda

matemātika Ā. Bordane

302.k.

8.ac plkst.1355-1610 7.abc plkst. 111--1225
A.Cirse

306.k.

6.abc kl. 8. stunda 9.a kl.9. stunda

10.abc kl. 10. stunda

10.abc kl. 10. stunda 6.abc kl. 9. stunda
I.Jermacāne

404.k.

9.b, 12.a 8.stunda

12.b pēc vienošanās

11.ab 8. stunda
L.Spēlmane   5. stunda 404.k. 5. stunda 204.k. 9.,10. stunda 307.k.
datorika

 

I.Ezerkalne

409.k.

8. stunda  409.k.
A.Jēkabsone

409.k.

8. stunda 409.k.
I.Jermacāne

409.k.

8.acd, 9.ab   10. stunda 6.abc,7.abc, 8.b 5. stunda
D.Tuče-Novika

408.k.

6.abc,7.abc,8.abd

5. stunda 408.k.

8.c pēc vienošanās

9.a,10.abc 8. stunda

9.b pēc vienošanās

ģeogrāfija S. Lastovska

309.k.

9.-11.kl. 8.stunda 9.-11.kl. 10.stunda 7.abc kl. 10. stunda 8.abc kl. 10. stunda
fizika L. L. Levko

402.k.

8.-9.kl.  10. stunda 10.-12.kl. 11. stunda
ķīmija A.Šaudiņa

401.k.

9.ab, 12.a plkst. 1355-1450 8.cd plkst. 1120-1220

10.abc,11.ab 1355-1450

8.ab plkst.1130-1200
ekonomika Trukšāne

409.k.

10.-12.a kl.8. stunda

12.b kl.  7. stunda

kultūras pamati T.Reinis

Aktu zāle

10. stunda vai  pēc vienošanās individuāli
mūzika S.Lūķe

108.k.

individuāli, vienojoties ar skolotāju
sociālās zinības S. Kadiķe

307.k.

5.bc,6.bc,7.abc, 8abd 5. stunda

8.c ,9.a klase- pēc vienošanās individuāli

5. stunda- individuāli pēc vienošanās
  T.Reinis

Aktu zāle

Piektdiena 9. stunda
Sociālās zinātne-politika E. Graudiņa

309.k.

10.-12.kl. plkst. 1715-18.00
dizains un tehnoloģijas I. Hroloviča

107.k.

individuāli, vienojoties ar skolotāju
  L. Hroloviča

114.k.

individuāli, vienojoties ar skolotāju
inženierzinības I.Hroloviča

107.k.

individuāli, vienojoties ar skolotāju
sports V. Ļebedevs

zāle

8.ab, 9.b plkst. 1545-1615

10.-12.kl.plkst. 1635-1705

5.a plkst.1145-1205
  A.Martinsone

zāle

Katru dienu no plkst.11.40-12.20 individuāli pēc vienošanās
  J.Vīksna 1.-4.kl.  4. stunda

9.a kl.-10. stunda

teātra māksla T.Reinis

Aktu zāle

10. stunda vai  vienošanās individuāli
vēsture L.Pētersone

304. k.

Plkst. 7.25-8.00    
  M. Laure

411.k.

10. stunda 10. stunda
vizuālā māksla A.Dadeika

411.k.

Plkst. 730-800 Plkst. 730-800
  I.Hroloviča

307.k.

individuāli, vienojoties ar skolotāju

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.