Klusus un gaišām domām piepildītus Ziemassvētkus un laimīgi veselīgu Jauno gadu!

Klusus un gaišām domām piepildītus Ziemassvētkus un laimīgi veselīgu Jauno gadu!

Gads aizver savas pēdējās lappuses. Katrs gads beidzas ar paveiktiem, nepaveiktiem darbiem un nākotnes iecerēm. Gads nemēdz būt laimīgs vai nelaimīgs – tas ir tikai ieraksts kalendārā, lai būtu kaut kāda atskaites sistēma mūsu priekiem un bēdām. Šis gads bija īpašs, sarežģīts, jaunu izaicinājumu pilns. Tomēr, lai vai cik atšķirīgi mēs būtu, ir lietas, kas svarīgas visiem – mīļi cilvēki blakus, spēks un veselība, sapņi, kas piepildās…

Pateicos skolēniem, viņu vecākiem, skolotājiem, tehniskajiem darbiniekiem, visiem, kas ar savu darbu un atbalstu ļāva mums sasniegt iecerēto.

Trīs lietas, ko gribu novēlēt 2021. gadā – iedvesma, drosme un ticība. Iedvesma radīt jaunas idejas, drosme realizēt vispārdrošākos sapņus un ticība, ka mēs varam – ikviens un visi kopā tikt galā ar izaicinājumiem. Cienīsim viens otru, iepriecināsim viens otru, iedvesmosim viens otru un atbalstīsim viens otru. Lai nākamais gads ir labāks tiem, kam neizdevās iepriekšējais un, lai atkal izdodas tiem, kam smaidīja veiksme!

 

Klusus un gaišām domām piepildītus Ziemassvētkus un laimīgi veselīgu Jauno gadu !

 

Rīgas 41.vidusskolas direktors Egīls Romanovskis

Leave a Reply

Your email address will not be published.