Interešu izglītība

Home / Interešu izglītība

Interešu izglītības nodarbību laiki

INTEREŠU IZGLĪTĪBAS GRAFIKS 2020/2021

Pieteikuma veidlapas

Iesniegums-pulciņiem-1_klasei_2020_2021

Iesniegums-pulciņiem-2_klasei_2020_2021

Iesniegums-pulciņiem-3_- 4_ klasēm_2020_2021

Iesniegums-pulciņiem-5_-12_-klasēm-2020_2021

2020./2021. mācību gadā Rīgas 41. vidusskola skolēniem piedāvā sekojošas nodarbības interešu izglītībā pie šādiem pasniedzējiem:

*Sarmīte Kadiķe

TDK “Kārums”

3. – 6. klašu deju kolektīvs (grupu sastāvs mainīsies pēc skolēnu skaita/apmeklētības, iespējams būs izmaiņas);

7. – 9. klašu deju kolektīvs.

*Santa Pastore

TDK “Kārums”

1. klašu deju kolektīvs;

2.-3.klašu deju kolektīvs

10. – 12. klašu deju kolektīvs.

*Justīne Vīksna 

Stājas vingrošana 1. – 4. klasēm

VFS (vispārējā fiziskā sagatavošana) 1. klasēm;

VFS (vispārējā fiziskā sagatavošana) 2. klasēm;

VFS (vispārējā fiziskā sagatavošana) 3. – 4. klasēm.

*Toms Reinis 

2. – 4. klašu teātris.

*Angelika Šteinberga 

1. – 4. klašu ansamblis.

*Mārtiņš Kalējs 

1- 4. klašu koris.

*Rūdis Cebulis

5. – 6. klašu koris;

7. – 12. klašu koris.

*Anita Dadeika

1. – 2. klašu lietišķās mākslas pulciņš;

3. – 4. klašu lietišķās mākslas pulciņš.

*Aira Dambe 

Lego 1. klasēm.

*Vasilijs Ļebedevs 

Džudo 1. – 2. klasēm;

Džudo 3. – 5. klasēm;

Sporta spēles 5. – 7. klasēm;

Sporta spēles 8. – 12. klasēm;

Florbols 5. – 8. klasēm.

*Alīna Kirkopa, Linda Svilpe

Skolēnu dome 5. – 6. klasēm;

Skolēnu dome 7. – 12. klasēm.

Zigmārs Jānis Ziemelis 

Elektronika 3. – 6. klasēm;

Elektronika (programmēšana) 7. – 12. klasēm.

*Iveta Dimzule 

Žurnālistika 8. – 12. klasēm.

10. – 12. klašu skolēniem kā individuālā darba nodarbības tiek piedāvātas:

1) Fiziskā pašaizsardzība (Vasilijs Ļebedevs) trešdienās 17:50 – 18:20 sporta zālē;

2) Ievads uzņēmējdarbībā (Aldis Bulis) piektdienās 17.50 – 18.20 409. kabinetā;

3) Valsts aizsardzības mācība 10.-11. klasēm (J.Tomašūns) vienu reizi mēnesī pēc individuāla grafika;

4) Publiskā runa (Elīna Graudiņa) pirmdienās 17.15 – 17.45 302. kabinetā;

5) Individuāls darbs latviešu valodā (Anda Daine) 12.b klasei pirmdienās 17.15 – 17.45  407. kabinetā.