Notikumi for janvāris 2020

Loading Notikumi
Atrast Notikumi

Notikumi for janvāris 2020

Kalendāra Mēnešu Navigācija

pirmdien otrdien trešdien ceturtdien piektdien sestdien svētdien
30
31
1
2
3
4
5
6

7a. klasei kaligrāfijas stunda LNB plkst.14:00 (Sk.Ķelle)

7

3.c un 4.c dodas uz kino ‘Bize” pēc 3.stundas (A.Šteinberga, I. Ezerkalne)

8

10a un 11a nodarbības RSU: plkst. 9.00 Hipokrāta auditorija.

9

Karjeras pasākums 9.klasei (personības novērtēšana pēc DISC metodes) 309.kab 8.00 – 10.10. (L.Svilpe)

5d. klasei kaligrāfijas stunda LNB plkst.13:00 (Sk.Ķelle)

10
11
12
13

Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 8.-9.klasēm (2.posms – pilsēta)

5b klase dodas uz Barikāžu muzeju (pēc 3 stundas)

Skolas fizikas olimpiāde (9.-11.kl.) 1., 2.stunda 201.kab

11a klases vecāku sapulce plkst. 18.00 301.kab

14

5. c klases vecāku sapulce plkst. 18.00 305. kabinetā.

“Mūzika TEV” 3.a un 3.b klases no plkst 8.30 – 11.30 VEF (E. Androvica, L. Svilpe)

6.a klasei plkst. 18.00 vecāku sapulce 411.kab

15

Smilšu kino 2., 3.klasēm. Plkst. 10.10 -11.00.

3.c un 4.c dodas uz Mūzika Tev koncertlekciju plkst. 13.00( A. ŠTEINBERGA, I. Ezerkalne)

5.a klases vecāku sapulce

16

plkst. 16-17 RSU organizēta nodarbība LNB 10.b un 11. b klasēm M. Dauguļa lekcija”Politika un kritiskā domāšana.

MOT nodarbības 8.a klase 0. – 2. stunda 201. kab. 7.a klase 3. – 5. stunda 201. kab. (T.Reinis)

17

Fizikas olimpiāde 9.-12.kl. (2.posms – pilsēta)

MOT nodarbības 7.b klase 0. – 2. stunda 201. kab. 7.c klase 3. – 5. stunda 201. kab.(A.Šteinberga)

18
19
20
21

Lekcija 5.b klases skolēniem par zobu profilaksi, to kopšanu un attīstību

5. c klases vakars “Karnevāls! Ak, karnevāls!” plkst. 17.00- 19.00. – 305. kabinets.

7.a klases vecāku sapulce, plkst. 18.30, 301.kabinetā

5.b klases dodas uz Dinamo Rīga – HK Soči spēli (19:00)

22

5a. klasei kaligrāfijas stunda LNB plkst.13:00 (Sk.Ķelle)

Skolas ķīmijas olimpiāde (9.-11.kl.) 1., 2.stunda 201.kab

Jaunie žurnalisti plkst. 14.00 dodas uz Latvijas Radio

23

STARTSTRONG 7.kl. – 8.40, 8. kl. – 10:20

Sacensības Sporto veselīgākai dzīvei. (No 8.40 sporta zālē, 101.,104., 111.kab)

10.b klase dodas uz Barikāžu muzeju plkst.14.45 (Ķelle)

24

STARTSTRONG 10.kl. – 8:40, 11. kl. – 10:20

6. stundas laikā skolas zālē 10.ab, 11.ab tikšanās ar Rīgas apgabaltiesas tiesnešiem: tiesu sistēma Latvijā, tieneša profesija.

25
26
27

Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 11.-12.klasēm (2.posms – pilsēta)

No 27.-31.01. LOB Eseju konkurss 8a, 8c klases, Tēma: Dobumainie koki (atbildīgie: L. Liepiņlauska, I. Dimzule)

28

6.a 4.stundas laikā uz Lietišķās Mākslas Muzeju

Izrāde “Re:Atmoda” aktu zālē 11.00 – 15.00, 7.abc, 9.a, 10.ab, 11.ab

29

Ekonomikas olimpiāde 9.-12.kl. (2.posms – pilsēta)

Tiesībsarga biroja nodarbības: 2.st. 8.b, 3.st. 5.b, 4.st. 7.c, 5.st. 6.b, 6.st. 7.a. (T.Reinis).

plkst. 14.00-16.00 101.kabinetā notiek Starptautiskās Inovāciju skolas tehnoloģiju diena. (1.-3. klašu skolēniem, pēc brīvprātības principa.)

plkst. 10.30 9.klase ir Asins donoru centrā(mācību ekskursija) – (Liepiņlauska)

30

10.a, 11.a klases pēc 4. stundas dodas uz Skolas somas pasākumu.

plkst.13.00 10a un 11a dodas uz filmu “Dvēseļu putenis”

31

Matemātikas olimpiāde 9.-12.klasēm (2.posms – pilsēta)

1b klase dodas uz Jūrmalas Valsts ģimnāziju , sacensības “Sportland pirmie soļi basketbolā”. 10.00-15.00 (I. Gobiņa un J.Vīksna).

1
2
+ Export Events